RK73H2BRTTD1070D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1070D
JLCPCB Part #
C6649284
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS