RN73H2ATTD2702B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD2702B25
JLCPCB Part #
C186287
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 27kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS