RK73H1HTTC24R3D
MFR.Part #
RK73H1HTTC24R3D
JLCPCB Part #
C6649120
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS