RK73H1HTTC1433D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1433D
JLCPCB Part #
C6182555
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS