RK73H1HTTC1371D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1371D
JLCPCB Part #
C6270437
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS