RN732BTTD1050B25
MFR.Part #
RN732BTTD1050B25
JLCPCB Part #
C3919937
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS