MOS3CT631R202J
MFR.Part #
MOS3CT631R202J
JLCPCB Part #
C3473780
Description
-55℃~+200℃ 2kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS