SG73P2BRTTD474J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD474J
JLCPCB Part #
C6677602
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS