RK73H2BRTTD6490D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD6490D
JLCPCB Part #
C7287035
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS