RK73H1HTTC1332F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1332F
JLCPCB Part #
C2575572
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS