SG73S1JTTD2671D
MFR.Part #
SG73S1JTTD2671D
JLCPCB Part #
C4044859
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS