RK73H1HTTC1332D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1332D
JLCPCB Part #
C2579016
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS