ERJ-U01F2100C
MFR.Part #
ERJ-U01F2100C
JLCPCB Part #
C1013957
Description
-55℃~+125℃ 210Ω 50V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS