RK73H1HTTC1130F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1130F
JLCPCB Part #
C5242649
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS