SG73G1JTTD1820D
MFR.Part #
SG73G1JTTD1820D
JLCPCB Part #
C5750127
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS