RN73H2BTTD4991D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4991D10
JLCPCB Part #
C2564684
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS