RK73H1ETTP8253F
MFR.Part #
RK73H1ETTP8253F
JLCPCB Part #
C160006
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS