RT0402CRD07806RL
MFR.Part #
RT0402CRD07806RL
JLCPCB Part #
C2126750
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS