RK73G2ARTTD1473C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1473C
JLCPCB Part #
C6388078
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS