RK73G1ETTP8253F
MFR.Part #
RK73G1ETTP8253F
JLCPCB Part #
C2577876
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS