RK73H1ETTP73R2F
MFR.Part #
RK73H1ETTP73R2F
JLCPCB Part #
C2574831
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS