RN731JTTD7320F50
MFR.Part #
RN731JTTD7320F50
JLCPCB Part #
C4253045
Description
-55℃~+155℃ 63mW 732Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS