HV732HTTE2494F
MFR.Part #
HV732HTTE2494F
JLCPCB Part #
C3971096
Description
-55℃~+155℃ 2.49MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS