RK73B2ERTTD151G
MFR.Part #
RK73B2ERTTD151G
JLCPCB Part #
C2595829
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS