RN73H2BTTD2130A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2130A10
JLCPCB Part #
C4159083
Description
213Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS