RK73H1ETTP7152D
MFR.Part #
RK73H1ETTP7152D
JLCPCB Part #
C2576062
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS