RN73H2BTTD2181A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2181A10
JLCPCB Part #
C3963912
Description
-55℃~+155℃ 2.18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS