SG73W2HTTE121K
MFR.Part #
SG73W2HTTE121K
JLCPCB Part #
C4328358
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS