RN73H1JTTD7151D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD7151D100
JLCPCB Part #
C4315276
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS