RK73H1ETTP33R2D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ETTP33R2D
JLCPCB Part #
C2578067
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS