RK73H1ETTP23R2D
MFR.Part #
RK73H1ETTP23R2D
JLCPCB Part #
C2576327
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS