HV731JRTTD624G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV731JRTTD624G
JLCPCB Part #
C6965804
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS