RN73H2BTTD1273D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1273D50
JLCPCB Part #
C2545888
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS