RK73H1ETTP1R65F
MFR.Part #
RK73H1ETTP1R65F
JLCPCB Part #
C782214
Description
-55℃~+155℃ 1.65Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS