WK73R1ETTP13R3F
MFR.Part #
WK73R1ETTP13R3F
JLCPCB Part #
C4162295
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS