RK73H1ETTP6R65F
MFR.Part #
RK73H1ETTP6R65F
JLCPCB Part #
C2574598
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS