RN73H2ETTD1140C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1140C10
JLCPCB Part #
C3966236
Description
114Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS