RE0402DRE0720RL
MFR.Part #
RE0402DRE0720RL
JLCPCB Part #
C851922
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS