RN73R2ATTD91R0F10
MFR.Part #
RN73R2ATTD91R0F10
JLCPCB Part #
C4018290
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS