CFS1/4CT52R472J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
CFS1/4CT52R472J
JLCPCB Part #
C2613183
Package
Plugin,D1.7xL3.2mm
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS