RN73H2BTTD58R3D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD58R3D50
JLCPCB Part #
C4055243
Description
-55℃~+155℃ 250mW 58.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS