RK73H1ERTTP8661F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP8661F
JLCPCB Part #
C4221463
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS