RN73H1JTTD70R6F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD70R6F25
JLCPCB Part #
C4360154
Description
100mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS