RN731JTTD5420F50
MFR.Part #
RN731JTTD5420F50
JLCPCB Part #
C4340547
Description
-55℃~+155℃ 542Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS