RN73R2ETTD3880A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3880A10
JLCPCB Part #
C4236016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 388Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS