RK73H1ERTTP7874F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP7874F
JLCPCB Part #
C4196239
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS