RN73R2ATTD1153F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1153F25
JLCPCB Part #
C2506376
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS