RN73H2BTTD6981C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6981C25
JLCPCB Part #
C2557191
Description
250mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS