RK73H1ERTTP2874F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2874F
JLCPCB Part #
C4065742
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS