WK73S2ATTD1R1J
MFR.Part #
WK73S2ATTD1R1J
JLCPCB Part #
C4217663
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS